İskele Mahallesi Vatan Caddesi PTT Sokak, Datça
0252 712 9785 | 0533 712 3612
Book Now
Hakkımızda
Home > Hakkımızda
Otelimiz ve Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Yalçınkayalar Apart Datça 

1998 yılnda faliyete geçen,Ege ve Akdeniz’in birleştiği noktada yer alan DATÇA Yarımadası’nda bulunan Yalçınkayalar Apart Otelimiz yazın sıcak ortamında masmavi gökyüzü,tertemiz denizi,doğası ve sınırsız güzellikleriyle birlikte ayrıca kış aylarında da yazı sizlere unutturmayacak harikalarıyla DATÇA Yarımadası ve biz YALÇINKAYALAR APART OTEL’i kurucuları ve personelleri sizlere güleryüz ve en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Hayalini kurduğunuz tatil programınız için tertemiz, pırıl pırıl denizi masvavi gökyüzü özlediğiniz doğal güzellikleriyle size unutulmayacak bir yaz tatilini Yalcınkayalar Apart Otel olarak güleryüz ve en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Yalçınkayalar Apart Otelimizin özellikleri;Apartımız Datça Yarımadasının tam merkezinde bulunup denize yaklaşık 150 m uzaklıktadır.Ayrıca otelimzin bütün daireleri balkonlu ve deniz manzaralı olup Datça’nın güzelliklerini de görmeniz mümkündür.Gezdiniz eğlendiniz ve yoruldunuz,salonda rahat koltuklarınızda dinlenirken televizyonda güncel konu ve haberleri takip edebilirsiniz.

Otel’imizin bütün daireleri Televizyon(65 kanal),Buzdolabı,dünyanın her yerini arayabilmeniz için telefon,24 saat sıcak su,Banyo,Tuvalet,Salon,Amerikan Mutfak,Yatak odasıyla rahat edeceğiniz oturma grubuyla salonumuz içinde ocağı ve bütün tabak,tencere,bıçak,çatal….v.b. içerikleriyle,ortopedik yatağı ve gardroplu yatak odası ve klima(istenirse) mevcuttur.

10 oda kapasiteli,her biri 4 yataklı 40 kişilik, ayrıca isteğe göre kahvaltı yapabilirsinizOtel fiyatları;klimalı 4 kişi,klimasız 4 kişi,klimalı 2-3 kişi,klimasız 2-3 kişi olarak değişmektedir.

 Yalçınkayalar Apart Otel’inin bütün kapıları ve pencereleri pakpen olup camlar da sizlerin rahatlığı için ısıcamdan yapılmıştır.Ayrıca dairelerdeki tüm pencere ve kapılarda sineklik mevcuttur.Apartımızda ayrıca dostlarınızla birlikte sohbet edip eğlenebileceğiniz,oyun oynayabileceğiniz havuz kafeteryasıda sizlerin emrinizde.
Havuz başında yorgunluğunuzu atabilmeniz ve dinlenirken de harika müzik eşliğinde sıcak ve soğuk her türlü içki alabileceğiniz havuz barımız ve güler yüzlü personelimiz sizin için emrinizdedir.